Yhteystiedot

Hankejohto

Samuli Saarni, hankejohtaja
ext-samuli.saarni@hus.fi
040 5746119

Tuija Kotavuopio, hankepäällikkö
tuija.kotavuopio@hus.fi
050 4272812

Hanna-Maria Parviainen, projektisihteeri
hanna.parviainen@hus.fi
040 5879016

Viestintä

Virpi Salmi, viestintäasiantuntija
virpi.salmi@hus.fi
040 5324018

Juuli Nakari, viestintäasiantuntija
juuli.nakari@hus.fi
040 1535152

Yhteiskehittäminen

Kasperi Mikkonen, kehittämispäällikkö (koulutuspalvelut)
kasperi.mikkonen@hus.fi
040 5561374

Viivi Mondolin, kehittämispäällikkö
(lasten ja nuorten palvelut)
viivi.mondolin@hus.fi
041 4388314

Sara Nurminen, kehittämispäällikkö
(aikuisten palvelut)
sara.nurminen@hus.fi
050 4270102

Reetta-Maria Roiha, projektipäällikkö (mielenterveystalo)
reetta-maria.roiha@hus.fi
050 4415301